Ata Online

Algo Trading Ata Yatırım'ın Yatırım Robotlarıyla Tanışın

Algo Trading, dünyada hızla yaygınlık kazanan yeni nesil bir yatırım yöntemidir. Vadeli işlemler piyasasındaki trendler üzerindeki otomatik alım-satım emirleri üreterek çift taraflı işlem yapmanızı sağlar. Ata Yatırım'ın algo trading sistemi, duygulardan arınmış otomatik bir sistem olarak size sıkı bir yatırım disiplini sağlar. Bir insana göre çok daha hızlı karar verip uygulayabilen Algo Trading robotları, bu yönüyle geleneksel yatırım yöntemlerinin üzerine çıkar. Performansı test edilmiş stratejiler ile yatırıma hemen başlayın.

Algo Trading Kullanmanın Avantajları

 • Kolay

  Kullanıcı dostu platform ile kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

 • Otomatik

  Saatlerce ekran başında kalmanıza gerek kalmadan, tüm işlemleriniz otomatik olarak gerçekleşir.

 • Çift Yönlü

  İşlemleriniz Vadeli işlemler piyasası’nda yapıldığından hem düşen hem çıkan piyasalardan kazanç fırsatı yakalarsınız.

 • Düşük Tutarla

  İşlemlerinizde 1'e 10 kaldıraçtan yararlanıldığı için düşük tutarlarla da işlem yapılabilir.

Algo Trading'i Nasıl Kullanabilirim?

1. Ücretsiz Hesabınızı Oluşturun

Öncelikle Ata Yatırım Hesap Aç kısa formunu doldurun, başvuru süreciniz başlasın.

Algo Trading'i Nasıl Kullanabilirim?

2. Doğru Stratejiyi Belirleyin

Sizin için en doğru stratejiyi ve çalışma yapısını Yatırımcı Koçu’nuzla belirleyin.

Algo Trading'i Nasıl Kullanabilirim?

3. Yatırım Bütçenizi Netleştirin

Belirlediğiniz tutarın bir kısmı yatırıma dönüştürülürken diğer kısmı teminat olarak hesabınızda nemalandırılır.

Ata Yatırım Algo Robotlarıyla Tanışın

Yatırım robotlarıyla tanışmaya hazır mısınız? Algo Trading; gelişen global piyasaların ve teknolojinin getirdiği dünyada hızla yaygınlık kazanan yeni nesil bir yatırım yöntemidir. Piyasalardaki trendler üzerinden otomatik al-sat emirleri üretir. Ata Yatırım'ın Algo Trading sistemi, duygulardan arınmış ve otomatik bir sistem olması nedeniyle size sıkı bir yatırım disiplini sağlar. Bir insana göre çok daha hızlı karar verir ve hızlıca uygular. Bu yönleriyle geleneksel yatırım yöntemlerinin üzerine çıkar.


Benzersiz Teknoloji

Gelişmiş web sitemizde hisse al/sat işlemlerinizi kolayca yapabilir, tüm emirlerinizi hızla iletebilirsiniz. Cep telefonu ve tabletlerinizle de basitlikle işlem yapın, hesaplarınızı yönetin ve piyasa bilgilerine ulaşın. Ata Online ile 24 saat online olun!


 • Yatırım Mühendisliği Yaklaşımı

  Araştırma ekibimizin odaklı ve derinlemesine yaptığı analizlerle doğru zamanda doğru ürüne yatırım yapmanız için size destek oluyoruz. Yatırım fırsatlarını yakalamanız için odaklı ve detaylı araştırmalarımızı, üstün teknolojimizle birleştirdik. Araştırma raporlarımızdan çıkan önerilerimizi, sizin için geliştirdiğimiz servis ve araçlar ile kazanca dönüştürebilirsiniz.

 • Yatırımcı Koçluğu

  Hesabınız açıldığı andan itibaren yatırım yapmanız için sizinle beraber çalışır. Algo Trading konusunda uzman Yatırımcı Koçlarımız sizi ihtiyacınız olduğu her an bilgilendirir ve yönlendirir. Fırsatlar ve riskler konusunda bilgi sunarak yakın destek sağlar.


 • VİOP

  Vadeli işlem ve opsiyon borsalarının en önemli fonksiyonu etkin risk yönetimi ve geleceğe yönelik fiyat keşfidir. Vadeli Piyasalar, ileri bir tarihte, teslimatı/nakit uzlaşması yapılması için üzerinde anlaşılan bir fiyattan herhangi bir malın veya finansal aracın bugünden alım satımının yapıldığı piyasalardır.

 • Kesintisiz İşlem

  Bilgisayar, internet bağlantısı ve kurulumuna gerek kalmadan, bulut altyapısı ile işlemlerinizi kesintisiz gerçekleştirirsiniz.

 • Düşük Maliyet

  Uygun komisyon ve hizmet ücretleri ile işlem yapabilirsiniz. Komisyon oranlarımız hakkında bilgi almak içinYatırımcı Koçunuz ile görüşebilirsiniz.

Yatırım İçin Neden Ata Yatırım?

 • Yatırımcı Koçu Hizmeti

  Hesabınız açıldığı anda yatırım kararlarınızda size destek olacak bir Yatırım Koçunuz var. Eğitimden, önerilere ve platformlara kadar her konuda birebir yanınızda olur.

 • Hisse Senedi Önerileri

  Piyasa yorumları, şirket seçim önerileri, kısa vadeli al-sat tavsiyeleri alırsınız. Ayrıca belirlediğiniz fiyatlarda otomatik bilgilendirme alabilirsiniz.

 • Her Platformda Kolay İşlem

  Cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan aynı hız ve basitlikle işlem yapabilir, hesaplarınızı yönetebilir ve piyasa bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • Alt Limit Yok

  Alt limit olmadan işlem yapabilirsiniz.

 • Size Uygun Paket ve Tarifeler

  İhtiyacınıza uygun paket ve tarifeleri seçerek yatırım yapabilirsiniz.